Doporučuji

Najít ty správné dodavatele může být fuška, já vím. Chcete doporučit někoho, s kým mám osobní zkušenost? Tady, prosím, tyhle skvělé lidi doporučuji.

Fotograf Lukáš Kenji Vrábel

Boží fotky s atmosférou? Tak ty vám 100% vyfotí Kenji. Fotí firmy, rodiny, produkty, svatby. Za sebe slibuji, že tohle focení rozhodně nebude nuda!

Webař Láďa Prokop

Moderní weby, jednoduché i složitější a super pozice ve vyhledávání k tomu? Láďa dělá weby, které mají vyhledávače rádi, a to je rozhodně nutnost.

Brand designérka Tea Vetyšková

Tea tvoří vizuální identity jednotlivcům i velkým značkám. Stojí třeba za identitou Halířů. Spolupracujeme však na dalších projektech a musím říct, že na její výstupy se vždycky nemůžu dočkat.

Vizážistka a fotografka Martina Dohnalová

Extravagantní i něžné líčení, to Marťa umí. No a ty účesy… a fotky! Myslím, že fakt, že jsem se do jejích rukou svěřila ve svatební den, a také si nechala nafotit lifestyle byznys fotky, mluví za vše.

Mistři webové analytiky Marketing Makers

Úspěšné kampaně a online projekty se dneska neobejdou bez vymazlené analytiky. Jinak prostě nevíte, co se na vašem webu šustne. A bez dat nic nevylepšíte. Děsí vás GA4, Big Query, cookies a další? MM vás toho zbaví!

Zajímavé projekty, které stojí za zmínku

Business for Breakfast Vysočina

Já sama jsem si dlouho vystačila jen s počítačem, ale začalo mi být smutno. Chtěla jsem potkat někoho akčního, s kým budu moci sdílet podnikatelská pozitiva i negativa. No a našla jsem více než to – našla jsem spoustu přátel. Kde? V jihlavském klubu BforB. Na Vysočině však najdete 3 – Humpolec, Jihlava a Žďársko.

Přijít můžete nezávazně jako host (stačí napsat zprávu) a poznat tak 15 nových podnikatelů z vašeho okolí. Obvykle je to na dvě hodinky, zábava po celou dobu zaručena!

Podnikavé ženy z Vysočiny

S podobným záměrem jako na BforB jsem šla i na sraz podnikavých žen z Vysočiny. Akce probíhají většinou v Havlíčkově Brodě. Na každém srazu jedna z žen přednáší a předává užitečné tipy. Celou dobu probíhá networking a k dispozici je skvělé občerstvení.

Tyhle akce jsou pro všechny ženy a myslím tím podnikatelky, ženy na mateřské, co něco tvoří nebo ty, které o podnikání zatím teprve uvažují. Pokud hledáte pochopení, radu nebo prostě jen příjemné prostředí plné vřelé energie, pak jsou Podnikavky 100% pro vás.

COWORK:S CityHub Jihlava

Sedět doma mě taky dlouho nebavilo, ale v kavárnách je příliš rušno a internet nic moc. No a ještě ke všemu v roce 2023 pořádám offline workshopy, na které potřebuji vhodný prostor. Hub je přesně to, co jsem hledala.

První jihlavský coworking se nachází na spodním náměstí, parkovat se dá v Cityparku nebo na náměstí a ten prostor? Jedním slovem – BOŽÍ. Kdyby tam nebyl Hub, chci tam mít byt.

Člověk může přijít jednorázově, zabookovat si zasedačku nebo využít měsíčního členství. Jo a potkat tam můžete třeba mě nebo další podnikatele z Jihlavy a okolí.

Můžeš podnikat

Projekt Můžeš podnikat pořádá na středních a vyšších odborných školách semináře, na kterých podnikatelé z praxe vypráví, jak se dostali tam, kde jsou nyní.

Já přednáším už rok a vidím v projektu velký smysl. Co bych za podobné informace dala já, když mi bylo 17. 🙂