O projektu Halíře dělají talíře

Hlavní myšlenkou je vzdělávání lokálních podnikatelů z Vysočiny v online marketingu. Jsem Jitka Nagelová, specialistka na online marketing. Vyhledávám příležitosti, jak místním podnikatelům pomoci zlepšit kvalitu jejich propagace a celkově nabízených produktů a služeb.

Chcete se spojit? Neváhejte mě kontaktovat.

Jitka Nagelová - Halíře dělají talíře

Jak projekt pomáhá lokálním podnikatelům?

Dlouhodobě mě trápí zavírání skvělých podniků, odliv studentů do velkých měst a zaryté přesvědčení, že je to na Vysočině zabité. Rozhodla jsem se to změnit. Učím, bavím a informuji na svém Instagramu. Dále poskytuji tříměsíční spolupráce, workshopy, firemní školení i jednorázové konzultace.

Věřím, že posílením obchodu v našich městech uděláme z Vysočiny kraj, na který budou místní lidé pyšní a cizí sem budou jezdit za skvělými podniky.

Součástí projektu je také podcast Halíře dělají talíře, ve kterém zpovídám šikovné podnikatele z Vysočiny. Společně představíme jejich podnikání a cestu, která je dovedla k jejich současným aktivitám.

Logo Halíře dělají talíře modré kruh

Co znamená název Halíře dělají talíře?

Rčení Halíře dělají talíře přesně interpretuje témata, která chci v rámci projektu otevírat. V placené reklamě na internetu platí, že pokud investujete halíře a koruny, získáte tisíce (talíře) prodejem svých produktů a služeb. V byznysu to funguje podobně – investujete malé peníze, abyste poté vydělali více. Posledním a neméně důležitým tématem jsou investice, jejichž princip je podobný jak u placené reklamy, tak byznysu. 🙂