O projektu Halíře dělají talíře

Hlavní myšlenkou je podpora lokálních podnikatelů z Vysočiny a jejich prezentace v online marketingu. Jsem Jitka Nagelová, specialistka na online marketing. Vyhledávám příležitosti, jak místním podnikatelům pomoci zlepšit kvalitu jejich propagace a celkově nabízených produktů a služeb.

Chcete se spojit? Neváhejte mě kontaktovat.

Jitka Nagelová - Halíře dělají talíře

Jak projekt pomáhá lokálním podnikatelům?

Vzděláváním v oblasti online marketingu. Podnikatelé mají možnost domluvit si konzultaci, díky které získají přehled o tom, co jejich podniku opravdu pomůže a čím se zabývat naopak nemusí. Do budoucna připravuji kurz, který pomůže s hladkým vstupem do onlinu.

Součástí projektu je také podcast Halíře dělají talíře, ve kterém zpovídám lokální podnikatele z Vysočiny. Společně představíme jejich podnikání a cestu, která je dovedla k jejich současným aktivitám.

Budujeme komunitu a vzájemně si pomáháme. Přidejte se do facebookové skupiny Online marketing pro lokální podnikatele, kde sdílíme tipy a triky, odpovídáme na otázky a sdílíme strasti nejen marketingu, ale i byznysu.

Logo Halíře dělají talíře modré kruh

Co znamená název Halíře dělají talíře?

Rčení Halíře dělají talíře přesně interpretuje témata, která chci v rámci projektu otevírat. V placené reklamě na internetu platí, že pokud investujete halíře a koruny, získáte tisíce (talíře) prodejem svých produktů a služeb. V byznysu to funguje podobně – investujete malé peníze, abyste poté vydělali více. Posledním a neméně důležitým tématem jsou investice, jejichž princip je podobný jak u placené reklamy, tak byznysu. 🙂