Služby a ceník

Konzultace (1 hodina)

Potřebujete nasměrovat? Začínáte nebo máte rozjetý byznys, chcete být vidět nebo to ještě více nakopnout? Ať plánujete začít nebo jste už v rozjetém vlaku, bude se vám hodit pohled člověka z venčí. A přesně pro vás mám hodinu konzultace.

2 500 Kč

Cena zahrnuje moji přípravu, konzultaci a shrnutí do e-mailu po konzultaci.

Tříměsíční individuální spolupráce

Duben-červen 2023 3/4 míst obsazeno

Víte, že do marketingu chcete šlápnout, ale nemáte čas trávit hodiny učením a zkoušením metodou pokus-omyl? Svůj byznys už prezentujete, ale pořád máte pocit, že vám něco uniká? Nebo snad rozjíždíte nový projekt a chcete to udělat pořádně už od začátku?

Po konci tříměsíční spolupráce budete vědět, jak efektivně komunikovat s vašimi zákazníky, jak budovat sociální sítě, pečovat svůj web. A hlavně – budete vědět, jak pokračovat dál – ne pár týdnů, ale jak svůj marketing uchopit v dalších měsících.

35 000 Kč

nebo 3 x 11 667 Kč

Cena zahrnuje 6 schůzek, workshop pro ujasnění cílové skupiny a komunikace, technické nastavení marketingových nástrojů, tvorbu a vypuštění reklam, natáčení videí pro sociální sítě a další aktivity podle vaší potřeby.

Individuální workshop: Cílové skupiny a komunikace (3 hodiny)

Víte, kdo vaše cílová skupina je, co ji zajímá nebo naopak trápí? A víte, že tohle znát nestačí? Komunikace je základním stavebním kamenem online prezentace. Pokud víte, kdo je váš zákazník a co řeší, dokážete ho lépe oslovit.

Cílem workshopu je identifikovat konkrétní situace, které váš klient zažívá. Výstup využijete při psaní nabídky na web, tvorby obsahu na sociální sítě i při osobní komunikaci s vašimi klienty. Při čtení vašeho obsahu si zákazník řekne: „Ti mluví o mně!“

4 500 Kč

Workshop je součástí tříměsíční spolupráce.

Firemní školení (od 1 hodiny)

Máte pocit, že v onlinu vidíte jen konkurenci a vás ne? Chybí vám znalost marketingových nástrojů? Chcete proškolit marketingové oddělení a jet ve firmě podle aktuálních trendů?

Školení přizpůsobím vaší firmě na míru, vybírat můžete z následujících témat a jejich kombinací:

  • Nastavení a správa facebookové a instagramové reklamy
  • Firemní sociální sítě
  • Nastavení reklamy ve vyhledávání (PPC – Google, Seznam)
  • Cílové skupiny a komunikace

od 5 500 Kč

Konečnou cenu nastavuji individuálně na základě poptávky. V ceně je zahrnuta cesta k vám, prezentace, kterou pro školení nasdílím a podpora po proběhlém školení.

Skupinový workshop (4 hodiny)

Tvořit nahodilý obsah je jako střílet se zavázanýma očima. Co kdybyste přestali zkoušet, ale komunikovali přesně tak, jak to potřebuje zákazník slyšet, aby nakoupil?

Zákazníka většinou nezajímá náš produkt, ale výsledek, který mu doručíme. Aby si nás však vyslechl, musí vidět, že mluvíme o něm. A přesně tím se zabýváme na workshopu cílových skupin a komunikace.

3 400 Kč

Zaujala vás některá z nabízených služeb a chtěli byste ji objednat? Neváhejte mě kontaktovat.

Ceny za služby jsou konečné. Nejsem plátce DPH.