Služby a ceník

Konzultace (1 hodina)

Potřebujete nasměrovat? Začínáte nebo máte rozjetý byznys, chcete být vidět nebo to ještě více nakopnout? Ať plánujete začít nebo jste už v rozjetém vlaku, bude se vám hodit pohled člověka z venčí. A přesně pro vás mám hodinu konzultace.

2 500 Kč

Cena zahrnuje moji přípravu, konzultaci a shrnutí do e-mailu po konzultaci.

Tříměsíční individuální spolupráce

Červenec-září 2023 3/4 míst obsazeno

Víte, že do marketingu chcete šlápnout, ale nemáte čas trávit hodiny učením a zkoušením metodou pokus-omyl? Svůj byznys už prezentujete, ale pořád máte pocit, že vám něco uniká? Nebo snad rozjíždíte nový projekt a chcete to udělat pořádně už od začátku?

Po konci tříměsíční spolupráce budete vědět, jak efektivně komunikovat s vašimi zákazníky, jak budovat sociální sítě, pečovat svůj web. A hlavně – budete vědět, jak pokračovat dál – ne pár týdnů, ale jak svůj marketing uchopit v dalších měsících.

35 000 Kč

nebo 3 x 11 667 Kč

Cena zahrnuje 6 schůzek, workshop pro ujasnění cílové skupiny a komunikace, technické nastavení marketingových nástrojů, tvorbu a vypuštění reklam, natáčení videí pro sociální sítě a další aktivity podle vaší potřeby.

Individuální workshop: Cílové skupiny a komunikace (3 hodiny)

Víte, kdo vaše cílová skupina je, co ji zajímá nebo naopak trápí? A víte, že tohle znát nestačí? Komunikace je základním stavebním kamenem online prezentace. Pokud víte, kdo je váš zákazník a co řeší, dokážete ho lépe oslovit.

Cílem workshopu je identifikovat konkrétní situace, které váš klient zažívá. Výstup využijete při psaní nabídky na web, tvorby obsahu na sociální sítě i při osobní komunikaci s vašimi klienty. Při čtení vašeho obsahu si zákazník řekne: „Ti mluví o mně!“

4 500 Kč

Workshop je součástí tříměsíční spolupráce.

Firemní školení (od 1 hodiny)

Máte pocit, že v onlinu vidíte jen konkurenci a vás ne? Chybí vám znalost marketingových nástrojů? Chcete proškolit marketingové oddělení a jet ve firmě podle aktuálních trendů?

Školení přizpůsobím vaší firmě na míru, vybírat můžete z následujících témat a jejich kombinací:

  • Nastavení a správa facebookové a instagramové reklamy
  • Firemní sociální sítě
  • Nastavení reklamy ve vyhledávání (PPC – Google, Seznam)
  • Cílové skupiny a komunikace

od 5 500 Kč

Konečnou cenu nastavuji individuálně na základě poptávky. V ceně je zahrnuta cesta k vám, prezentace, kterou pro školení nasdílím a podpora po proběhlém školení.

Zaujala vás některá z nabízených služeb a chtěli byste ji objednat? Neváhejte mě kontaktovat.

Ceny za služby jsou konečné. Nejsem plátce DPH.